معرفی سایت TBBA.CO


blog_image

مجموعه تحلیل بازار بورس و ارز

سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

معرفی سایت TBBA.CO

پس از کسب تجارب گوناگون در زمینه بازارهای مالی بورس و ارز بر آن شدیم تا تجربیات خویش را به هموطنان عزیزمان انتقال دهیم.
تحلیل بازار بورس و ارز (tbba) یک پایگاه علمی در زمینه تحلیل چارت های مالی و همینطور تحقیقات مرتبط با قوانین نیوتنی  و تکنیک های معاملاتی دکتر اندروز در بازار های مالی میباشد.
برای این منظور سایت تحلیل بازار بورس و ارز به آدرس www.tbba.co راه اندازی شد تا بتواند پایگاه آموزشی مناسبی برای این روش های علمی و جذاب در آنالیز و معامله بازار های مالی باشد.
معروفترین ابزار متد نیوتنی چنگال اندروز یا خط میانی است که ارتباط ریاضی ساده بین 3 نقطه چرخش پشت سر هم میباشد.
با درک صحیح از قانون سوم نیوتن که بیانگر وجود عکس العملی هم اندازه و خلاف جهت برای هر عمل است میتوانیم روشی منحصر به فرد برای آنالیز بازار های مالی داشته باشیم.
(قوانین چنگال اندروز)
امید است که همگی بتوانیم قدمی کوچک در گسترش علم و دانش سرزمینمان برداریم.
(اهداف مجموعه تحلیل بازار بورس و ارز)

در این تاپیک به معرفی نحوه ثبت نام و توضیح قسمت های مختلف سایت خواهیم پرداخت.

ثبت نام:

برای استفاده از امکانات سایت شما باید وارد سایت شده و ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام به ایمیلی که در موقع ثبت نام وارد کرده اید از طرف سایت یک ایمیل که حاوی اطلاعات کاربری و رمز عبور شماست برایتان ارسال می شود و از طریق این اطلاعات می توانید وارد سایت شده و از امکانات سایت بهره مند شوید.

آناتومی سایت:

در اولین مواجهه با سایت به پیشنهادهای برتر برخورد خواهید کرد که تیم TBBA به شما ارائه می دهند.

در شکل زیر شما با اقسام مختلف سایت آشنا خواهید شد:

-خانه: پیشنهادات تیم و همچنین مهمترین دسترسی ها

2-مطلبی در مورد شکل گیری تیم TBBA

3-منابع آموزشی: هسته اصلی محتوای سایت TBBA

4- بسته های آموزشی تولید شده توسط TBBA

5-برخی از اندیکاتورهای مفید متاتریدر در این قسمت برای همراهان سایت قرار داده شده است که برخی از آنها را در هیچ سایت پارسی زبان نخواهید یافت.

6-در این بخش فایل نصب نرم افزار های تحلیلی مفید قرار داده شده است.

7-برای تماس با مجموعه TBBA می توانید از این قسمت اقدام کنید.

8-در این قسمت عمده چارت جفت ارزها و سهام بورس های بزرگ دنیا را خواهید یافت.

9-اطلاعات کاربری شما.

1-خانه:

 همانطور که قبلا اشاره شد در این قسمت شما می توانید به قسمت های مهم سایت وارد شوید و از مطالب و ابزارها استفاده نمایید.

 

2-درباره ما:

پس از کسب تجارب گوناگون در زمینه بازارهای مالی بورس و ارز بر آن شدیم تا تجربیات خویش را به هموطنان عزیزمان انتقال دهیم. تحلیل بازار بورس و ارز (tbba) یک پایگاه علمی در زمینه تحلیل چارت های مالی و همینطور تحقیقات مرتبط با قوانین نیوتنی  و تکنیک های معاملاتی دکتر اندروز در بازار های مالی میباشد. برای این منظور سایت تحلیل بازار بورس و ارز به آدرس www.tbba.co راه اندازی شد تا بتواند پایگاه آموزشی مناسبی برای این روش های علمی و جذاب در آنالیز و معامله بازار های مالی باشد. معروفترین ابزار متد نیوتنی چنگال اندروز یا خط میانی است که ارتباط ریاضی ساده بین 3 نقطه چرخش پشت سر هم میباشد. با درک صحیح از قانون سوم نیوتن که بیانگر وجود عکس العملی هم اندازه و خلاف جهت برای هر عمل است میتوانیم روشی منحصر به فرد برای آنالیز بازار های مالی داشته باشیم. امید است که همگی بتوانیم قدمی کوچک در گسترش علم و دانش سرزمینمان برداریم.

همانگونه که در تصویر می بینید TBBA مسیر پیشنهادی را برای کارآموزان و معامله گران ارائه داده است که بر مبنای تولیدات خود مجموعه می باشد.

برای مطالعه گامهای بعدی به سایت مراجعه کنید.

3-منابع آموزشی:

در این بخش محتوای اصلی و هسته آموزشی سایت قرار گرفته است که چیزی در حدود 300 مطلب را در خود جای داده است. کل مطالب این بخش به دو قسمت رایگان و ویژه مشترکین تقسیم بندی شده است که مطالبی که دارای لیبل VIP هستند غیر رایگان بوده و ویژه مشترکین است.

اگر در صفحه دکمه آرشیو منابع آموزشی را کلیک کنید آنگاه می توانید بصورت فیلتر شده مطالب را مشاهده کنید:

 و در زیر اقسام مختلف محتوا را بر اساس فیلتر های گوناگون می توانید مشاهده کنید:

4-محصولات اموزشی:

 

در این بخش مطالب برتر و سودمند با رویکرد کارآمدی در بسته هایی تعبیه شده است و برای فروش قیمت گذاری و ارائه شده است.

برای تهیه هر قسمت بر روی حروف زرد رنگ (جزئیات و ثبت نام) کلیک کنید و در صفحه ای که باز خواهد شد، فهرست مطالب و توضیحات مولف و نظرات خریداران پیشین را مشاهده خواهید کرد.

 

5- اندیکاتورها

در این بخش شما به برخی از اندیکاتور های مفید و سودمند دسترسی خواهید داشت و امکان دانلود برای همه اعضا رایگان و ویژه میسر است.

 

6-نرم افزارهای مالی

 در این بخش شما به فایل نصبی نرم افزارهای مهمی همچون امی بروکر، موتیو ویو و ... دسترسی خواهید داشت.

7-تماس با ما

با توجه به نیاز فعالان بازار به منابع علمی مناسب، اگر مایل به همکاری در زمینه ی مقاله نویسی یا ترجمه و همینطور برگزاری دوره های آموزشی از طریق سایت هستید با ما در ارتباط باشید. همچنین برای آگاهی از تعرفه تبلیغات با شماره ٠٩١٩٥٨٢١٤٠١ تماس بگیرید.

8-نمودارهای تحلیلی

بخش جذاب دیگری در سایت قرار دارد که شما را به دقیقترین قیمت های بازار ارز و بورس های معتبر جهانی با امکانات و اندیکاتورهای متنوع متصل می کند. همچنین می توانید نظرات سایر تحلیلگران را به همراه تحلیل ایشان و همچنین گفت و شنود ایشان با مربیان مجموعه را مشاهده کنید. خود شما نیز می توانید نظرات و تحلیلتان را نیز درج نمایید.

همانطور که مشاهده می کنید قسمتی نیز در منوی کشویی تعبیه شده است که با لیبل متفرقه نمایش داده شده است. در این بخش تحلیل ها مربوط به نمادهای بورسی است.

مطالب مرتبط

مطالب بیشتری در این زمینه مشاهده نمایید


blog_1

فوندانسیون معامله (قسمت اول)

فرزاد شیبانی

در این نوشته که شامل 4 بخش میباشد ترجمه مقاله ارزشمند فوندانسیون معامله از شین بلانکنشیپ را خدمت دوستان قرار میدهیم. بخش 1 من قصد دارم تا یک سری درس های  پایه…
blog_2

ویلیام دلبرت گن

هادی دیندار

ویلیام دلبرت گن شاید از مرموز ترین معامله گران معروف در تاریخ است. استراتژی های تجاری گن برای استفاده از هندسه، طالع بینی و ریاضیات باستانی برای پیش بینی وقایع در…
blog_3

جملات معامله گران بزرگ

هادی دیندار

  “Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing.” warren buffett در ابتدای سرمایه‌گذاری، تنوع‌سازی دارای امری طبیعی و لازم به نظر می‌رسد ولی وقتی وارد این…
blog_4

استراتژی معاملاتی پرایس اکشن (قسمت اول)

سعید نیک اختر

در جهان مالی و در هر کسب و کار، قیمت چیزی است که همه چیز را تعیین می کند. بازار جهاانی ارز از این امر مستثنی نیست. پرایس اکشن یکی…