عضویت ویژه سایت تحلیل بازار بورس و ارز


blog_image

سعید نیک اختر

جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸


عضو سایت شوید


خدمات اعضای ویژه سایت و محتوی قسمت vip

در قسمت ویژه شما به مجموعه ترید های لایو متد نیوتنی و اندروز که بصورت مستمر توسط استاد کامران جعفرقلی آپلود میشود دسترسی دارید.
علاوه بر این عزیرانی که عضو ویژه سایت ما میشوند در یک گروه پرسش و پاسخ تلگرام عضو شده و میتوانند هفته ای دو روز سوالات آموزشی خود را ارسال و جواب آن را دریافت کنند.

ذکر این نکته الزامی است که  تنها افرادی میتوانند عضو ویژه سایت ما شوند که محصولات ما را تهیه کرده باشند.در صورتی که این مورد را رعایت نکنید وجه پرداختی شما پس از سه روز کاری با کسر سه درصد کارمزد برگشت خواهد شد.

در ادامه ما باشگاه نیوتنی را داریم که مخصوص افرادی است که حداقل دوماه در سایت ما عضو ویژه باشند . در مقاله باشگاه نیوتنی  به طور کامل شرح داده شده است ولی یکی از مزایای اصلی باشگاه نیوتنی نصف شدن هزینه اشتراک و امکان خرید محصولات آموزشی بعدی می باشد.

عکس از یک عضو باشگاه نیوتنی

در عکس بالا دو مورد مشخص شده است:

مورد شماره یک : برای اعضای باشگاه نیوتنی یک امکان فراهم شده که در صورتی که شخصی از لینک دریافتی آنها محصولاتی را که در مورد شماره یک نمایش میدهند خریداری کنند از طرف مجموعه تحلیل بازار بورس و ارز اشتراک ویژه هدیه دریافت خواهند کرد. مقدار هدیه در صورت کلیک برروی لینک به اعضا نمایش داده خواهد شد.

مورد شماره دو: در باکس شماره دو تاریخ انقضای اشتراک نمایش داده شده و همانطور که میبینید در صورتی که عضو باشگاه نیوتنی شوید هزینه اشتراک شما نصف خواهد شد.

 

آیا اگر الان عضو شوم به تمام فایل‌های قبلی هم دسترسی دارم؟

بله. شما با عضویت ویژه، به تمام فایل‌هایی که تاکنون تولید شده است دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید تمام فایل‌ها را در سایت تماشا کنید. البته با خرید عضویت  دسترسی شما فقط برای همان مدت  فعال است و پس از آن دسترسی شما به فایل‌ها به صورت خودکار غیرفعال می‌شود.
 

آیا قبل از عضویت می‌توانم دقیقا ببینم که موضوعات آموزش‌ها چه هستند؟

بله. شما می‌توانید برای دیدن مطالب ویژه  بصورت ویدئو زیر عمل کنید:

آیا با خرید عضویت ویژه چیزی برایم ارسال خواهد شد؟

خیر. عضویت ویژه کاملا آنلاین است و پس از عضویت خودتان می‌توانید در قسمت منابع آموزشی از فایل های استفاده کنید و همچنین در گروه تلگرامی ویژه تمرین و کوچینگ عضو شوید.

لینک عضویت در سایت

چگونه عضو ویژه سایت شویم؟

پس از ثبت نام در سایت و باز شدن صفحه بالا در مرورگر خود با انتخاب گزینه تمدید اشتراک و پرداخت مبلغ آن میتوانید عضو ویژه ی سایت شوید.

 

مطالب مرتبط

مطالب بیشتری در این زمینه مشاهده نمایید


blog_1

پیشنهاد های ویژه خرید محصولات مجموعه tbba

مجموعه تحلیل بازار بورس و ارز

پکیج طلایی این محصول پیشنهاد ویژه سایت تحلیل بازار بورس و ارز میباشد،این محصول شامل دوره مقدماتی ،دوره پیشرفته اول و دوم و دوره روانشناسی معامله گری میباشد.بیش از 10…
blog_2

پرایس اکشن رفتاری بخش سوم: فرو رفتگی و برآمدگی ها

فرزاد شیبانی

دومین گام در تحلیل ضعف و قدرت در بازار روش تحلیل فرورفتگی و برآمدگی است. در بخش پیشین از مومنتوم برای اندازه ­گیری قدرت بوسیله مقایسه سرعت پرداختیم. در اینجا…
blog_3

هدف مجموعه تحلیل بازار بورس و ارز

کامران جعفرقلی

همانطور که میدانید سبک‌ها و شیوه های گوناگونی برای آنالیز بازار وجود دارد. هدف تیم‌تحلیل بازار بورس و ارز آموزش سیگنال گرفتن از اندیکاتورها نیست!! هدف یادگیری درک زبان حرکت…
blog_4

نکاتی در مورد قسمت نمودار های تحلیلی سایت تحلیل بازار بورس و ارز (TBBA.CO)

فرزاد شیبانی

برای اینکه شما بتوانید از این قسمت استفاده نمایید باید عضو ویژه سایت باشید. در منوی کشویی که در شکل زیر نشان داده شده است تعداد معدودی نماد دیده می…