عضویت ویژه سایت تحلیل بازار بورس و ارز


blog_image

سعید نیک اختر

جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸


عضو سایت شوید


خدمات اعضای ویژه سایت و محتوی قسمت vip

در قسمت ویژه شما به مجموعه ترید های لایو متد نیوتنی و اندروز که بصورت مستمر توسط استاد کامران جعفرقلی آپلود میشود دسترسی دارید.
علاوه بر این عزیرانی که عضو ویژه سایت ما میشوند در یک گروه پرسش و پاسخ تلگرام عضو شده و میتوانند هفته ای دو روز سوالات آموزشی خود را ارسال و جواب آن را دریافت کنند.

ذکر این نکته الزامی است که که تنها افرادی میتوانند عضو ویژه سایت ما شوند که محصولات ما را تهیه کرده باشند.در صورتی که این مورد را رعایت نکنید وجه پرداختی شما پس از سه روز کاری با کسر سه درصد کارمزد برگشت خواهد شد.

در ادامه ما باشگاه نیوتنی را داریم که مخصوص افرادی است که حداقل دوماه در سایت ما عضو ویژه باشند . در مقاله باشگاه نیوتنی  به طور کامل شرح داده شده است ولی یکی از مزایای اصلی باشگاه نیوتنی نصف شدن هزینه اشتراک و امکان خرید محصولات آموزشی بعدی می باشد.

عکس از یک عضو باشگاه نیوتنی

در عکس بالا دو مورد مشخص شده است:

مورد شماره یک : برای اعضای باشگاه نیوتنی یک امکان فراهم شده که در صورتی که شخصی از لینک دریافتی آنها محصولاتی را که در مورد شماره یک نمایش میدهند خریداری کنند از طرف مجموعه تحلیل بازار بورس و ارز اشتراک ویژه هدیه دریافت خواهند کرد. مقدار هدیه در صورت کلیک برروی لینک به اعضا نمایش داده خواهد شد.

مورد شماره دو: در باکس شماره دو تاریخ انقضای اشتراک نمایش داده شده و همانطور که میبینید در صورتی که عضو باشگاه نیوتنی شوید هزینه اشتراک شما نصف خواهد شد.

 

آیا اگر الان عضو شوم به تمام فایل‌های قبلی هم دسترسی دارم؟

بله. شما با عضویت ویژه، به تمام فایل‌هایی که تاکنون تولید شده است دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید تمام فایل‌ها را در سایت تماشا کنید. البته با خرید عضویت  دسترسی شما فقط برای همان مدت  فعال است و پس از آن دسترسی شما به فایل‌ها به صورت خودکار غیرفعال می‌شود.
 

آیا قبل از عضویت می‌توانم دقیقا ببینم که موضوعات آموزش‌ها چه هستند؟

بله. شما می‌توانید برای دیدن مطالب ویژه  بصورت ویدئو زیر عمل کنید:

آیا با خرید عضویت ویژه چیزی برایم ارسال خواهد شد؟

خیر. عضویت ویژه کاملا آنلاین است و پس از عضویت خودتان می‌توانید در قسمت منابع آموزشی از فایل های استفاده کنید.

 

لینک عضویت در سایت

چگونه عضو ویژه سایت شویم؟

پس از ثبت نام در سایت و باز شدن صفحه بالا در مرورگر خود با انتخاب گزینه تمدید اشتراک و پرداخت مبلغ آن میتوانید عضو ویژه ی سایت شوید.

 

مطالب مرتبط

مطالب بیشتری در این زمینه مشاهده نمایید


blog_1

فیزیک نیوتونی و انیشتین

فرزاد شیبانی

آخرين فردي كه انديشه هايش بر نيوتن و فرمول بندي مكانيك كلاسيك ( ستاره های درخشان حوزه مکانیک فیزیک کلاسیک نیوتن و حوزه الکترومغناطیس فیزیک کلاسیک ماکسول) تاثير عميق داشت،…
blog_2

آشنایی مختصر با معامله گری رفتاری

پوریا رفیعی

معامله گری رفتاری، مالی رفتاری، اقتصاد رفتاری، روانشناسی معاملات و... از مباحثی است که امروزه ذهن فعالین بازارهای مالی را به خود مشغول داشته و تحت عنوان سبکی در کنار…
blog_3

سر ایساک نیوتن

فرزاد شیبانی

سر ایساک نیوتن فیزیکدان وریاضیدان معروف انگلیسی ایساک نیوتن بخاطر قانون جاذبه خود تحول عظیمی را در قرن 17 میلادی بنا نهاد. وی در 4 ژانویه 1643 میلادی در وولس…
blog_4

5 تفاوت بین سرمایه گزاری و معامله گری

سعید نیک اختر

سرمایه گذاری و معامله گری دو روش بسیار متفاوت برای سود در بازارهای مالی است. هدف سرمایه گذاری این است که به تدریج ثروت را طی یک دوره زمانی طولانی…