انواع الگو ها 3


blog_image

محمد رضا محمودی

سه‌شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸

این ویدئو ششمین ویدئو از محمدرضا محمودی عزیز می باشد. در ویدئوی قبلی   در خصوص دنباله ي مبحث الگوها چهار الگوي بازگشتي كف دوقلو، سقف دوقلو، كف سه قلو، سقف سه قلو توضيح داده شد؛ و در نمودار قيمت نيز مثالهاي الگو ها نشان داده شده است. در اين ويدئو دنباله ي مبحث الگوها دو الگوی بازگشتي نعلبکی و اسپایک توضیح داده شده شده است و مثال هایی از آن در نمودار شرح داده شده است.

الگوی v اسپایک به راحتی و بدون اینکه هشداری ارسال کنند، از روندی به روند دیگر، موقعیت خود را تغییر داده و در حین انجام این کار، طیف زیادی از معاملات را نیز با خود به همراه دارند، دلیل آن هم این است که در طی مدت زمانی که روند اصلی باید به صورت نقدی و یا کف دربیاید، موقعیتهای بسیار عالی به وجود آمده اند.

الگوی نعلبکی نوع نادری از الگوهای بازگشتی دیده می شوند که شکل نعلبکی و یا به عبارتی کف گرد به خود می گیرند. که به آن الگوی نعلبکی گفته می شود.


مطالب مرتبط

مطالب بیشتری در این زمینه مشاهده نمایید


blog_1

اهمیت نواحی ورود به معامله با بررسی  تایم مرجع و روند جاری و اصلی

حسام هاشمی

در این ویدیو اهمیت نواحی ورود به معامله با بررسی تایم مرجع و روند جاری و اصلی توسط استاد حسام هاشمی بررسی میشود
blog_2

آنالیز زیبا از تایم 1 دقیقه متد نیوتنی

کامران جعفرقلی

آنالیز و ترید زیبا از سبک نیوتنی در تایم 1 دقیقه کمک گرفتن از قوانین نیوتنی و الگوها در این ویدیو مشهود است
blog_3

آموزش اندیکاتور center of gravity

سعید نیک اختر

این اندیکاتور یک اندیکاتور بسیار خاص برای معامله در فارکس می باشد. این اندیکاتور دارای 5 خط میباشد که خط آبی خط center of gravity نامیده میشود. خط دیگر زیر…
blog_4

ویدیو آموزشی خط p0/p4

کامران جعفرقلی

دکتر آلن اندروز برای آگاهی از اتمام روند از تکنیکی به اسم خط p0/p4 استفاده میکردند. در این روش ما به شکل آزاد از شروع حرکت اقدام به شمارش میکنیم…

نظرات شما

نظر شما چیست؟ آن را با ما در میان بگذارید!