پکیج نقره ای


این مجموعه شامل پکیج پیشرفته شماره یک و پیشرفته شماره دو می باشد. 

 

 

(این مجموعه مناسب برای کسانی می باشد که قبلا پکیج نیوتنی را تهیه کرده اند)

(دوستان دقت داشته باشید حتما سر فصل ها و مسیر پیشنهادی رو کامل مطالعه کنید و در نظر داشته باشید این پکیج قسمت اول مسیر پیشنهادی هستش)
با تهیه این پکیج شما یک ماه اشتراک رایگان در قسمت ویژه سایت خواهید داشت.

این پکیج بصورت بسته DVD ارسال میگردد.

تنها عزیزانی مجاز هستند این پکیج را خریداری نمایند که قبلا پکیج مقدماتی را تهیه کرده باشند.در غیر این  صورت بازگشت پول شما پس از سه روز و با کسر 3 درصد کارمزد انجام خواهد شد.

 

پس از ثبت نام و واریز وجه کد ثبت نام دریافت میکنید. و از طریق ادمین هماهنگی لازم جهت شیوه ارسال را پیگیری کنید. 
آیدی ادمین 

 

کامران جعفرقلی

هم اکنون تهیه نمایید

3,390,000 تومان  

CAPTCHA Image

نظرات شما

نظر شما چیست؟ آن را با ما در میان بگذارید!


نظرات کاربران


محمد هنرمند(1398/06/22)
بازدیدکننده سایت
سلامت خدمت همگی، من نزدیک به یک سال در بازارهای ماای فعالیت میکنم و طی این یکسال کتاب‌ها و پکیج‌های آموزشی زیادی دیدم چیزی که در مورد این پکیج میتونم بگم سادگی و روان بودن آموزش هست براحتی یاد میگیرید و میتونید ازش استفاده کنید. نحوه چارت خوانی به شدت قوی میشه و همینطور نگاه به بازار. استراتژی و ستاپ‌های بسیاری یاد میگیرید و براحتی میتونید روی معاملات پیاده کنید. من نزدیک به دو هفته هست که این پکیج تهیه کردم و تونستم هزینه پکیج درآوردم ( این قسمت بستگی به خودتون داره نه پکیج چون محتوا برای همه یکسانه)
و در آخر هم از مجموعه تحلیل بازار بورس و ارز تشکر میکنم بابت زحماتشون
مرتضوی(1398/06/22)
کاربر VIP سایت و عضو باشگاه نیوتونی
سلام خدمت همگی، باید بگم مطالب خیلی خوبی تو این حوزه جمع آوری شده توسط مجموعه و کیفیت بالایی داره و من به همه ی دوستانی که میخوان تکنیکال اصولی کار کنن و نه (جسته و گریخته از طریق مطالب پراکنده) توصیه دارم تهیه کنن البته باید به این نکته توجه کرد برای اینکه جوانب مختلف این سبک رو یاد بگیرید باید خوب تمرین کنید و احتیاج به زمان داره اما ارزشش رو داره و آدم نسبت به بازار درک خیلی خوبی پیدا میکنه و لذت میبره.