اندیکاتورها

75 اندیکاتور کاربردی بازار مالی را مشاهده نمایید


این اندیکاتور قیمت بسته شدن ارز را در یک جفت ارز با دیگر جفت ارز ها برای درک بهتر قدرت ارز مقایسه میکند.
برخی از ویژگی های این اندیکاتور به شرح زیر است:

 • تشخیص ارزها در نمودار
 • محاسبه تمام جفت های مربوط به ارزهای فوق
 • مقایسه قیمت نزدیک با نزدیک بسته فعلی یا قبلی نزدیک
 • تشخیص قدرت/ ضعف
این اندیکاتور زمان بسته شدن کندل در تایم های مختلف و همچنین اسپرد هر جفت ارز را در هر تایم فریم نمایش میدهد.

این اندیکاتور بر پایه اندیکاتور  Keltner_Channels  می باشد . این اندیکاتور دارای امکاناتی نظیر هشدار به ایمیل ، هشدار، اطلاعات و سیگنال برای نمایش به معامله گر  نشان میدهد.
این اندیکاتور توانایی این را به ما میدهد که همزمان دو جارت را در یک صفحه داشته باشیم. بطور مثال در چارت یورو دلار ،چارت دلار ین را هم داشته باشیم.

این اندیکاتور اطلاعات حساب شما و همچنین اطلاعات پوزیشن های شما (وقتی خرید میکنید قیمت خرید را با رنگ سبز نشان داده اگر سودده باشد بعد از بستن با رنگ سبز قیمت بسته شدن نمایش داده میشود ) و همچنین اطلاعات کلی حساب شما را نمایش می دهد.
از این اندیکاتور میتوان برای تهیه گزارش های معاملاتی استفاده کرد.

این ورژن برای معاملات میان روزی برای شما ارائه شده است.این اندیکاتور به شما حمایت و مقاومت های اندازه گیری شده توسط فورمول مخصوص محاسبه شده است را نمایش میدهد.
این اندیکاتور درصد تغییرات قیمت در روز را نمایش می دهد.
این درصد از این رابطه بدست می آید
قیمت باز شدن/(قیمت بازشده روز-قیمت جاری(یا بسته شدن))
این اندیکاتور مقدار لات مجاز برای مدیریت سرمایه را محاسبه میکند. این محاسبه میتواند بر اساس اندیکاتور atr یا مقدار حد ضرر شما باشد.
این اندیکاتوربا استفاده از میانگین متحرک 20، 50، 100، 200 را برای دیدن منطقه هدف بعدی لمس می کند تا شما بفهمید قیمت به کجا می رود

این اندیکاتور بر اساس قیمت در حال حرکت است وهنگامی که از 15 بازگشت میکند، شاید بهترین زمان خرید و زمانی که به سمت پایین 80 میرود زمان فروش است.
این پکیج یک اندیکاتور برای سیگنال هم دارد.
این اندیکاتور یک تایم فریم مشخص میکند. دوره این مشخص کردن دوره از ۵ تا ۴۳۲۰۰ می باشد:

5 5M
15 15M
30 30M
60 1H
240 4H
1440 1D
10080 1W
43200 1MN
این دوره زمانی باید در چارت بالا باشد
ایده ساده است: شاخص شیب (نوع انتخاب شده) میانگین را بررسی می کند. هرچه شیب طول بیشتری در یک جهت میرود، مقدار شاخص هم به همان اندازه بالا یا پایین می رود. به محض تغییر شیب، مرحله ای که برای ساخت مقادیر تندتر تنظیم می شود، بازنشانی می شود و آن را شدت ان را کاهش می دهد. این اندیکاتور ورژن مولتی تایم فریم آن می باشد. این اندیکاتور برای متاتریدر 5  میباشد.
تعداد هر میله را نشان می دهد - هر دو نسبت به جدید ترین میله و هم از ابتدای نمودار.متن بالای شمع موقعیت شمع نسبت به شمع فعلی را تشریح می کند، در حالی که متن زیر کندل، موقعیت خود را از ابتدای نمودار کندل می دهد.
اندیکاتور ZigZag System سیگنال و هشدار نشانگر برپایه اندیکاتورزیگزاگ میباشد و اپشن هایی نظیر هشدار،ایمیل هشدار و نمایش دهنده اطلاعات و سیگنال به معامله گر میباشد.
اندیکاتور حاضر تغییرات قیمت در ان روز معاملاتی را به قیمت و درصد در بالای نمودار نمایش میدهد.
این اندیکاتور در واقع استفاده از این ایده قدیمی است : "استفاده از سقف و کف بازار به عنوان حمایت و مقاومت"
در این اندیکاتور کانال میتواند به عنوان حمایت و مقاومت کوتاه مدت مورد استفاده قرار بگیرد (یا تارگت یا نقطه ورود) هرطور که استراتژی شما بگوید و حمایت و مقاومت های بزرگ هم برای استفاده بلند مدت.

این اندیکاتور حدضرر و حد سود تعریف شده در پوزیشن را هم بصورت مقدار پیپ هم بصورت مقدار عددی روی چارت نمایش میدهد.
این اندیکاتور پیوت های جاری را به صورت تمیز و زیبا ترسیم می کند. در این اندیکاتور میتوانید پیوت ها را براساس تایم فریم و براساس اینکه این پیوت ها بر چه اساسی رسم شوند(استاندارد اندیکاتور،فیبوناچی،وودی و ...) رسم کنید.
اندیکاتور wavemtf یک سیستم  معاملاتی است که صعودی یا نزولی بودن روند بازار را نشان میدهد و برای متاتریدر 4 زنگ هشدار هم دارد.این اندیکاتور نقاط ورود را به شما ازطریق Alert متاتریدر، نوتیفیکیشن و هشدار از طریق ایمیل ارسال میکند.
این اندیکاتور در یک نگاه، اطلاعاتی را فراهم می کند که به طور معمول در نمودار های مان به آن ها نیازمند هستیم و تعدد آنها موجب به هم ریختگی نمودار ما میشود.
این اندیکاتور همان پارامترهای کلاسیک استوکاستیک را دارا می باشد با این تفاوت که یک پارامتر تحت عنوان حساسیت به آن اضافه شده است که نویز های این اندیکاتور را میگیرد.
اسیلاتوربه سرعت پایان قیمت روند و آغاز حرکت قیمت در یک فاصله افقی و معکوس می یابد. Oscillator Aroon با تفاوت بین Aroon Up و Aroon Down محاسبه می شود.
این اندیکاتور جهت روند را در تایم فریم جاری نمایش می دهد. عملیات این اندیکاتور براساس سه میانگین متحرک می باشد که شیفت متفاوت دارند.
این اندیکاتور بالانس حساب شما،مارجین،اکوییتی و مارجین ازاد را در هرجای نمودار که شما بخواهید نشان میدهد.
این اندیکاتور دو خط کانال انحرافی بر اساس سطوح فیبوناچی 0.618 و 1.618 را با قابلیت شکل پذیری در تایم فریم معاملاتی شما را رسم میکند.
الگوی wedge یکی از الگوهای بسیار عالی در سبک پرایس اکشن می باشد. این اندیکاتور به شما الگوهای wdge را در بازار نشان میدهد. البته شما باید قبل از استفاده از این اندیکاتور بطور کامل با این الگو و مکان تشکیل الگو و.... آشنا باشید.

این اندیکاتوراندیکاتوری ایده آل برای کسانی که مایل به کار "با سطوح"هستند. این اندیکاتور به وضوح سطوح برگشتی را که سطح حمایتی/ مقاومتی برای روز جاری است، نشان می دهد ،
این اندیکاتور میله های (bar) نمودار را به برای تبیین روند آنها به سه رنگ سبز،قرمز و مشکی در میاورد که به  ترتیب برای صعودی ، نزولی و خنثی می باشد.
رمز فایل :tbba.co

این اندیکاتور rsi در تایم فریم های مختلف را نشان میدهد. شما میتوانید  rsi تایم های مختلف را در تایم خود مشاهده کنید.
رمز فایل : tbba.co
سازنده این اندیکاتور در سایت mql نوشته که من این اندیکاتور را برای ذخیره زمان نوشتم و توسعه دادم. در این اندیکاتور جفت ارزهایی که در قسمت market watch وجود دارند با بررسی چند پارامتر انالیز میشوند. هر نمادی که لازم نداشتین کافی است در market watch مخفی کنید.

این اندیکاتور برای یافتن سویینگ های احتمالی در جهت روند می باشد.این روش از رویکرد معاملاتی سویینگ تریدینگ که به طور گسترده در ادبیات معامله کری توصیف می شود، استفاده می کند.
The Schaff Trend Cycle (STC)یک اسیلاتور است که سیگنال های خرید و فروش را برای معامله و شناسایی روند بازار مشخص می کند. نقاط خرید و فروش معمولا در 25 سطح به سمت بالا (خرید) و 75 سطح به پایین (فروش) تعیین می شود.
رمز فایل : tbba.co
این اندیکاتور در روند را در بیشتر اسیلاتورها و اندیکاتور های رایج در بازارهای مالی نشان می دهد. این اندیکاتور روند را بر اساس اسیلاتور های ADX, RSI, MOM, CCI, OsMA, MACD, SAR, WPRو میانگین های متحرک تحلیل میکند.

این اندیکاتور قدرت هفت ارز ماژوری را اندازه گیری میکند و اون ها رو در یک جدول زیبا رتبه بندی میکند.این اندیکاتور میتواند به شما دید خوبی از قدرت جفت ارزها در زمان حال حاضر بازار بدهد.
رمز فایل : tbba.co

الگوی گارتلی یکی از الگوهای مهم  هارمونیک می باشد که یک الگوی الیوتی و در جهت روند می باشد. تعداد زیادی از معامله گران بازار های مالی با الگوی گارتلی آشنایی دارند و از آن در معاملات خود سود میجویند. اندیکاتور حاضر الگوی گارتلی احتمالی را برای شما ترسیم کرده و میتواند به شما کمک بزرگی در معاملاتتان داشته باشد.
رمز فایل: tbba.co
pipvalue مقدار عددی بالا و پایین رفتن قیمت در بازار می باشد. به طور مثال ما میخوایم بدونیم که درصورتی که جفت ارز دلارین را بخریم ، هر پیپ چه مقدار دلار جابحا میشود. این اندیکاتور به شما این مقدار را نشان میدهد.
رمز فایل : tbba.co
اندیکاتور quickfib یک اندیکاتور است که از بالاترین قیمت و به پایین ترین قیمت در زومی که آن را می بینید فیبوناچی میکشد..همچنین یک خط شیب دار از اخرین وضعیت با بالاترین شیب میکشد که نوعی خط روند است.بطور کلی این اندیکاتور برای دادن سرنخ هایی از اخرین حرکت های قیمتی به شما میتواند مفید باشد.
رمز فایل: tbba.co
همانطور که میدانید بازار ارز جهانی یک بازار 24 ساعته است. تایم هایی در این بازار هستند که بازار های مختلف از جمله بازار های آسیایی، بازار اروپا و بازار آمریکا در آن ساعت ها باز میشوند. برای یک معامله گر روزانه این ساعات بسیار مهم و حیاتی می باشد. اندیکاتور حاضر به شما ساعات مختلف بازار های اروپایی را نمایش میدهد.
رمز فایل : tbba.co
اعداد رند در بازار های مالی بسیار مهم هستند و دیدن آنها در نمودار ها اهمیت بالایی دارد. اندیکاتور حاضر، اعداد رند را در نمودار مشخص میکند.

این مجموعه شامل استراتژی کامل renko maker میباشد. در فیلم آموزشی مقابل میتونین نحوه اجرا و سیگنال گیری این استراتژی رو مشاهده کنید. توجه کنید تمامی مطالب جنبه آموزشی دارند.
رمز فایل : tbba.co
این اندیکاتور یکی از اندیکاتور هایی است که می تواند با مشخص کردن زون های مختلف بازار ، به دید شما کمک کند.
رمز فایل : tbba.co
از معدود اندیکاتورهایی که پرایس اکشن کارها استفاده میکنند MACD  و واگرایی های ان میباشد. اندیکاتور حاضر واگرایی های  macd را نمایش میدهد.
رمز فایل : tbba.co

این اندیکاتور کندل های wide range bar با بدنه بزرگ را مشخص میکند.از این شیوه میتوان گپ ها را شناسایی کرد و براساس استراتژی خود شروع به معامله کرد. برای این کار میتوانید این آموزش را مشاهده نمایید.
رمز فایل : tbba.co
این اندیکاتور مناطق کلیدی حمایت و مقاومت را نشان میدهد. در هر روش تریدی که دارید شما به دنبال مناطق پرپتانسیل پرگشتی میگردید. این اندیکاتور این مناطق را بصورت باکس به شما نمایش میدهد.

این اندیکاتور، با یک فورمول خاص از اندیکاتور بولینگر باند می باشد .
این اندیکاتور یک اندیکاتور بسیار خاص برای معامله در فارکس می باشد. این اندیکاتور دارای 5 خط میباشد که خط آبی خط center of gravity نامیده میشود. خط دیگر زیر این خط می آیند.در این اندیکاتور هم بر اساس قوانین عمل و عکس العمل اجرا می شود به این صورت که وقتی قیمت به خطوط بالایی یا پایینی center of gravity میرسد تمایل دارد به سمت خط center of gravity برگرددو...
برای دیدن ویدیو آموزشی این اندیکاتور روی لینک مقابل کلیک نمایید                 اندیکاتور Center of Gravity
رمز فایل: tbba.co
این اندیکاتور یک ابزار ساده اما سود ساز است. اگر شما سیگنال های این اندیکاتور را در مواقعی که بازار شناوری مناسب دارد در تایم های زیر یک ساعت استفاده کنید این اندیکاتور ابزار مفیدی برای شما می باشد.
رمز فایل : tbba.co
اندیکاتور Fratelli_MAIN یک اندیکاتور است که قدرت یا ضعف روند را نشان میدهد. می باشد که فورمول خاصی دارد. سیگنال خرید در این اندیکاتور با اولین نقطه سبز زنگ صادر می شود و سیکنال فروش هم با اولین نقطه قرمز صادر می شود.
رمز فایل :tbba.co
این اندیکاتور همان اندیکاتور atr که بصورت دیجیتالی می باشد مخصوص متاتریدر 5 است.
رمز فایل : tbba,co
اندیکاتور Balance of market power یک اندیکاتور کاربردی است که میزان قدرت خریداران و فروشندگان را با ارزیابی توانایی هر یک برای فشاربه قیمت اندازه گیری میکند.
این اندیکاتور برای متاترید 5 می باشد.
رمز فایل:tbba.co
این اندیکاتور بر پایه فیبوناچی اتوماتیک هست. شما میتونین از این اندیکاتور مطابق شکل استفاده کنید.
این اندیکاتور یک اندیکاتور محبوب است که بر اساس اندیکاتور cci می باشد.
اندیکاتور ATR یک اندیکاتور مهم هست که گام های حرکتی بازار را نشان میدهد.  میتوان از این اندیکاتور برای استاپ لاس و حد سود استفاده نمود.
این اندیکاتور از سری اندیکاتور های کف سقفی که برای تعیین روند مفید می باشد.
در توضیح اندیکاتور حاضر آمده است:
این سیستم برای معامله گرانی که به دنبال ترید در جهت روند هستند .این سیستم برای معامله گرانی که به دنبال سیستم های ساده هستند.این سیستم معاملاتی برای افرادی که به دنبال نسبت های ریسک به ریوارد 1به 2وحتی بیشتر هستند .
اندیکاتوری را که به پیوست ارسال میکنم رو دری تایمهای 1ساعته و 5دقیقه ران میکنیم .وموافق سیگنال تایم H1در 5دقیقه وارد میشیم با نسبت ریسک به ریوارد 1به 2.
نکته:  زمانیکه به عنوان مثال در تایم فریم 1ساعته سیگنال بای صادر میشه میریم در تایم 5دقیقه و صبر میکنیم تا یک سیگنال مخالف (سیگنال سل)صادر بشه و منتظر سیگنال موافق میشیم و در صورت صادر شدن سیگنال موافق اولین ورودمون رو ثبت میکنیم .اینکار باعث میشه اگر سیگنال در 1ساعته فیک بوده مادرگیرش نشیم ./
رمز فایل:tbba.co
اندیکاتور پلمپیر مانند اندیکاتور pchannel قیمت را کانالیزه میکند اما تفاوت این دو اندیکاتور نوع کانالیزه کردن قیمت است. این اندیکاتور در متاتریدر 5 قابل راه اندازی می باشد.
رمز فایل:tbba.co
اندیکاتور حاضر یک اندیکاتور نشان دهنده high و low می باشد. این اندیکاتور میتواند خیلی به دوستان تازه کار در درک حرکات بازار کمک کند.
رمز فایل tbba,co
این اندیکاتور های حاضر،اندیکاتور های روش ACD هستش که یک روش قوی است که توسط مارک فیشر ابداع شده است. بعد در مورد روش ACD و اشنایی با این روش معاملاتی مقالاتی در سایت قرار داده خواهد شد.
رمز فایل tbba.co میباشد.

این اندیکاتور قیمت را به صورت کانال در میاورد و میتواند برای عزیزان مفید باشد. رمز فایل tbba.co می باشد.
اندیوکاتور حاضر اندیکاتور کاگی یکی از اشکال نمودارهای ژاپنی می باشد. این اندیکاتور برای متاتریدر 4 می باشد.
رمز فایل: tbba.co
اندیکاتور Brain Trade شامل پکیجی است که دو اندیکاتور یکی سیگنال دهنده و دیگری محل حدضرر را برای استفاده کننده فراهم میکند.
رمز فایل tbba.co می باشد.
این اندیکاتور که تا پیش از این توسط وب سایت های خارجی به فروش میرسید یک اندیکاتور رسم کننده کانال است که میتواند در بازار دید خوبی به معامله گران بدهد.
رمز فایل : tbba.co
Renkomaker pro به عنوان یک سیستم معاملاتی آسان برای کار با نمودار Renko به بازار عرضه شده است. توسعه دهندگان استراتژی پر طرفدار Renkomaker ادعا می کنند این سیستم جدید سودآور، آسان، ساده و یک سیستم معاملاتی خوب است که می تواند با نمودار Renko استفاده شود.
اختلاف قیمت بین عرضه و تقاضا را اسپرد مینامند.
بدون شک از مهمترین موارد برای محاسبه نقطه ورود و خروج و سود و زیان اسپرد میباشد و به کمک این اندیکاتور میتوانید خیلی ساده اسپرد هر جفت ارز را متوجه شوید. رنگ نوشته و اندازه نیز در قسمت تنظیمات قابل تغییر میباشد.
در اکثر انواع تحلیل ها با هر تایم فریمی زمان بسته شدن کندل ها برای کانفرم معامله بسیار مهم می باشد. اندیکاتور حاضر زمان بسته شدن کندل ها رو در کنار آخرین کندل نمایش میدهد. این اندیکاتور برای متاترید 4 می باشد.
رمز فایل:tbba.co

نمودار های کندل استیک یکی از کامل ترین انواع نمودارها در تحلیل تکنیکال میباشند. اندیکاتور حاضر الگو های کندل استیک را در چارت برای شما مشخص میکند.این اندیکاتور برای متاترید4 می باشد.
رمز فایل:tbba.co
برخی از تحلیلگران برای بررسی تکنیکالی چارت های قیمت از تایم فریم­های غیر معمولی استفاده می­کنند. به طور مثال تیموتی مورگ از میله­های 29 دقیقه­ای در برخی از تحلیل­های خود در بازار سهام ایالات متحده استفاده می­کرد و.....

رمز فایل:www.tahlilbazarboorsvaarz.com
به کمک این اندیکاتور  میتوانید چنگال متاتریدر 4 را به چنگال سوپر تبدیل نمایید!!
چنگال سوپر  علاوه بر خطوط سه گانه چنگال ارجینال خطوط دیگری نیز دارد که عبارتند از:
 • خطوط هشدار
 • خطوط عکس العمل
 • خطوط ماشه 
 • خطوط پارالل داخلی

  ویدیو آموزشی استفاده از این اندیکاتور نیز در سایت موجود میباشد.

این اندیکاتور دو خط میانی آخر(دو چنگال  آخر) را به صورت همزمان ترسیم میکند. ترسیم چنگال ها بر اساس اندیکاتور macd میباشد و دقت متوسطی دارد.
شما میتوانید در قسمت تنظیمات تغییراتی در دوره macd  و رنگ چنگال ها ایجاد نمایید.
تقدیم به همگی علاقه مندان به متد اندروز در ایران
اندیکاتور rangebar چارت هایی برای معامله گر میسازد که دیگر زمان در ساخت کندل ها دخیل نیست!
با افزودن این اندیکاتور میتوانیم زمان را از کندل ها حذف کنیم و بر اساس میزان حرکت مشخص کندل(یا میله) خواهیم داشت که به چارت های رنج بار معروف است.
بعضی از تکنیک های معامله گری آقای تیموتی مورگ بر اساس این چارت هاست که بسیاری از نویز ها از چارت گرفته میشود.
ویدیو آموزشی این اندیکاتور نیز در سایت موجود است.

از گذشته تا کنون افردای که در بازار های سرمابه فعال بودند به دنبال اندیکاتور هایی بودند که بتوانند به راحتی با انها معامله کنند .

اندیکاتور هیکن اشی از این دسته از اندیکاتور ها است که با قواعد خاص خودش کندل ها را نویز گیری میکند و به شکل یکسان در می اورد و نقاط ورود و خروج برای شما تعیین میکند .
این اندیکاتور برای متا ترید5 میباشد.

این اندیکاتور باکس های مشخص شده ای را برای راحتی و عملکرد مطلوب در تایم فریم های روزانه رسم میکند. مزایای این اندیکاتور به شرح زیر می باشد:

 • این اندیکاتور قابلیت نمایش نقطه باز و بسته شدن کندلها را دارد. اگر کلوز روزانه منفی باشد خطوط باکس قرمز و اگر مثبت باشد آبی می باشد.
 • این اندیکاتور قابلیت تغییر رنگ ها برای هر روز را دارد.
 • این اندیکاتور قابلیت تغییر فونت و سایز نوشته را دارد.
 • این اندیکاتور قابلیت تغییر نوع نمایش باکس ها را دارد.

رمز فایل: www.tahlilbazarboorsvaarz.com


این اندیکاتور کندل تایم بالاتر را در تایم فریمی که کار میکنید نمایش میدهد. این اندیکاتور برای معامله گران پرایس اکشن که میخواهند کندل تایم بالاتر را در چارت خود ببیند میتواند مفید باشد .بدون شک دغدغه بسیاری از دوستان دیدن کندل های تایم بالاتر در تایم فریم معاملاتی خود می باشد. مجموعه تحلیل بازار بورس و ارز این اندیکاتور را به شما معامله گران عزیز تقدیم میکند امیدواریم که مفید واقع شود .

رمز فایل: www.tahlilbazarboorsvaarz.com

اندیکاتور کاربردی دما تما ترند (dema tema trend ) برای بورس تهران را خدمت شما عزیزان و همراهان سایت قرار میدهیم.
این سیستم از دو مووینگ اورج تشکیل شده است و فضای خالی بین این دو مووینگ اورج به رنگ های قرمز و سبز در میاید.
سیگنال های این سیستم به شرح زیر است:
اگر رنگ قرمز بود و سپس سبز شد و کندل بسته شد میتوان اقدام به خرید نمود.
خروج از موقعیت با تغییر رنگ دوباره به قرمز میباشد.
امید است بتوانید معاملات خوبی با این سیستم انجام دهید.
هشدار: حتما قبل از کار این سیستم را در حساب های مجازی تست نمایید و از کارایی آن اطمینان حاصل نمایید.
رمز فایل : www.tahlilbazarboorsvaarz.com

اندیکاتور is7n_trend اندیکاتوری بر مبنای moving average   است که روند را نشان میدهد. اندیکاتور is7n_trend، اندیکاتوری برای MetaTrader 5 فرصتی برای شناسایی ویژگی های مختلف و الگوهای پویای قیمت است که با چشم غیر مسلح نامرئی هستند.

رمز فایل : www.tahlilbazarboorsvaarz.com