از کجا شروع کنیم؟

برای استفاده بهتر از خدمات سایت تحلیل بازار بورس و ارز میتوانید مسیر زیر را طی کنید:

1- ابتدا عضو سایت شوید: برای استفاده بهتر از خدمات سایت ما میتوانید عضو سایت ما شوید.

2- پکیج طلایی را تهیه کنید: پکیج طلایی متد نیوتنی مجموعه کاملی از آموزش روش نیوتنی از صفر تا صد این روش معاملاتی میباشد. این مجموعه شامل بیش از 12 ساعت ویدئوی آموزشی به همراه فایل های PDF هر ویدئو می باشد. در حین آموزش پکیج طلایی شما تا یک ماه پشتیبانی تیم مجموعه تحلیل بازار بورس و ارز را دارید و پس از آن میتوانید از خدمات پشتیبانی در قالب اشتراک ویژه بهره مند شوید. (یک ماه اشتراک هدیه به هنگام تهیه پکیج طلایی به شما تعلق میگیرد.)

توصیه ی خیلی مهم: به منظور دریافت پشتیبانی و راهنمایی تیم تحلیل بازار بورس و ارز، حتما پکیج طلایی را به همراه سه ماه اشتراک ویژه تهیه کنید.


توجه:  یادگیری هر مهارت نیاز به سالها تمرین و کسب تجربه شخصی دارد و این روش معاملاتی برای همگی افراد موثر نخواهد بود پس با تحقیق و کسب آگاهی نسبت به هرکاری اقدام نمایید. این محصولات تنها برای یادگیری متد نیوتنی در آنالیز نمودار ها در دسترس قرار گرفته است و برای فعالیت حرفه ای در بازار های مالی توصیه نمیشود.

3- تهیه اشتراک ویژه: پشتیبانی آموزشی ما در قالب اشتراک ویژه ارائه میشود. در حقیقت بخش اصلی و نهایی آموزش متد نیوتنی در قالب اشتراک ویژه ارائه شده و شامل دسترسی کامل به همگی مطالب سایت (مطالب VIP) و همچنین عضویت در گروه تلگرام آموزشی میباشد.

اشتراک ویژه تنها برای عزیزانی است که پکیج طلایی ما را تهیه کرده اند.

عزیزانی که با نادیده گرفتن این نکته اقدام به تهیه اشتراک میکنند وجه آنها پس از سه روز کاری و با کسر سه درصد کارمزد برگردانده میشود.

4- خرید پکیج باشگاه نیوتنی: پکیج باشگاه نیوتنی مجموعه ای شامل چند ستاپ کاربردی و تعریف ساختار به روشی کاربردی برای انواع بازار های مالی (بخصوص بازار جهانی ارز) می باشد. این پکیج نتیجه سالها تجربه استاد جعفرقلی در بازار های مالی می باشد.

تنها اعضای باشگاه نیوتنی میتوانند این محصول را تهیه نمایند.

دوستانی که دو ماه اشتراک ویژه ما را تهیه کرده باشند عضو باشگاه نیوتنی میشوند و اشتراک ویژه ماه های بعدی آنها با 50 درصد تخفیف نسبت به قیمت های سایت اعمال میشود.

نظرات نیوتنی ها درباره مجموعه TBBA

جناب آقای دکتر میر عظیمی
جناب آقای حسین خورده فروش
جناب آقای فرشید فتحعلی زاده
جناب آقای آرش صادقی لر
جناب آقای بهروز محمدیان
جناب آقای حجت بلوچ زاده
جناب آقای علیرضا میرزایی
جناب آقای سروش باقرصاد
جناب آقای پیام
جناب آقای علی نعمت الهی
سرکار خانم اقدمی
جناب آقای حمیدرضا اناری
فهرست