برچسب ها: 

نمایش 11 پاسخ رشته ها
  • نویسنده

در این تاپیک تحلیل های مربوط به نفت برنت و wti قرار میگیرد

تصویر پروفایل شماamma.etemadinia
      مشارکت کننده

با سلام
      موقعیت ورود و مکان استاپ و محلی که استاپ من فعال شد را مشخص کردم. متاسفانه بعد از فعال شدن استاپ من به تارگت رسید. چرا؟ آیا اشتباه از من بوده؟

Attachments:
      You must be logged in to view attached files.

سلام وقت بخیر
        ستاپت خوب بوده و از شانستون یه الگوی واش زده ولی میتونستین بعد از اومدن قیمت به بالای خط میانی دوباره وارد بشین با استاپ زیر کف جدید

Mojtaba.FMojtaba.F
      مشارکت کننده

به نظرم از ساختار برای استاپ استفاده کنید بهتر باشه مشکلی که من هم مدت زیادی باهاش درگیر بودم شاید این ذهنیت پیش بیاد که ریسک به ریوارد ضعیف تری میده ولی اگر حداقل ریسک به ریوارد معقول را تأمین کنه با احتمال بالاتری به تارگت می رسه، نقطه ورد شما هنوز روند جاری تغییر نکرده و محتاطانه تر هست که استتاپ زیر آخرین کف بگذارید.

درسته اقا مجتبی ولی اینجا استثنا استاپش جای بدی نبوده و بد شانسی اورده ولی میتونست با ورود دوم سودشو کسب کنه
        در هز صورت جای درست استاپ زیر کف تایید شده قبلی هستش ولی خیلی بالاست و نیازی هم نیست اونقدر حد ضرر بزرگ باشه.

مشارکت کننده

سلام آقا مجتبی
      منظورتون اینه که بعد از شکستن آخرین سقف روند نزولی و برگشت به پایین ورود می کردم؟
      البته یه مواقعی هم بعد از شکستن سقف روند نزولی شتاب قیمت بیشتر میشه و فرصت ورود نمیده.

مشارکت کننده

بعد از واکنش به اسلایدینگ پارالل و برگشت به بالای خط میانه چنگال سبز در تست مجدد خط میانه وارد شدم(خط زرد) استاپ زیر کف(خط قرمز) و تارگت آخرین سقف و خط میانه چنگال آبی(خط سبز).

• این پاسخ 9 ماه، 1 هفته پیش توسط تصویر پروفایل شماamma.etemadinia اصلاح شده است.
      Attachments:
      مشارکت کننده

با شکست خط بالای چنگال نزولی(قرمز) چنگال صعودی(سبز) رسم شد. پس از پولبک به محل تلاقی چنگال صعودی و نزولی و دیدن نشانه های برگشت خرید انجام شد به تارگت خط میانه چنگال صعودی.

• این پاسخ 9 ماه پیش توسط تصویر پروفایل شماamma.etemadinia اصلاح شده است.
      Attachments:
      مشارکت کننده

روند نزولی رسم چنگال در جهت روند و اسلایدینگ پارالل. واکنش به ناحیه مورد نظر، برگشت به داخل چنگال و تست مجدد خط چنگال. سل به تارگت خط میانی.
      سپاس از تیم T.B.B.A و استاد کامران جعفرقلی.

• این پاسخ 8 ماه، 4 هفته پیش توسط تصویر پروفایل شماamma.etemadinia اصلاح شده است.
      Attachments:

عمارجان خوشبختانه پوزیشنت خوب پیش رفته ولی نه چنگالت زیاد جالب بوده نه ساختارت

مشارکت کننده

آقا سعید مشکل چیه؟ روند نزولی بوده و جنگال در جهت روند. قبلا هم واکنش های خوبی داشته به چنگال.

مشارکت کننده

و قسم به …

Attachments:
      تصویر پروفایل شماa.etemadinia
      مشارکت کننده

و…

Attachments:
      mohamadisabahmohamadisabah
      مشارکت کننده

با توجه به روند نزولی، و با رسیدن قیمت به تلاقی چنگال پولبک و خط بالایی کانال و دیدن الگوهای برگشتی میشه به فروش فکر کرد!

Attachments:
      mohamadisabahmohamadisabah
      مشارکت کننده

نفت برنت در ناحیه قیمتی مناسب برای فروش!!؟؟

Attachments:

خیر این ناحیه تا نشونه ای نده بهتون جای مناسبی برای گرفتن موقعیت فروش نیست اول ساختار بعد ابزار
        مخصوصا چنگال سفیدتون که اصلا چنگال نیست و باید تثبیت بشه

نمایش 11 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.