انچه در این مقاله میخوانید

کتاب Fundamentals of Risk and Insurance


کتاب حاضر از انتشارات ویلی یکی از بزرگترین ناشران اقتصادی جهان است. در باره نویسنده :

Emmett J. Vaughan بیش از 40 سال است که پروفسور بیمه در دانشگاه آیووا بود و در آنجا تا سال 2004 در بیمارستان «پورتینگتون» بیمه در بیمه نگه داشته شد. پروفسور Vaughan مدرک کارشناسی ارشد خود را در اقتصاد از Creighton به دست آورد و مدارج بالاتر خود را در اقتصاد و بیمه در دانشگاه نبراسکا بدست اورد.. او یک معلم مشتاق، محقق پرکار و دوست داشتنی توسط دانش آموزانش بود. او الهام بخش صدها دانشجو برای انتخاب شغل در بیمه شد.

Therese M. Vaughan کار خود را در مقررات دانشگاهی و بیمه گذرانده است. او بیش از 10 سال به عنوان کمیساریای بیمه آیووا خدمت کرده و اخیرا مدیر عامل انجمن ملی کمیساریای بیمه بوده است. او توانست مدرک کارشناسی خود را در اقتصاد و بیمه از دانشگاه آیووا  خود کسب کند و در در ریسک و بیمه از دانشگاه پنسیلوانیا مدارک خود را دریافت کرد.

این نسخه یازدهمین ویرایش بنیاد ریسک و بیمه است،که اولین چاپ آن سال 1972 است. در سال های اخیر، این کتاب تغییرات بزرگی در زمینه مدیریت ریسک و بیمه تغییر کرده است. امت جون وان، نویسنده و معمار اصلی متن، تجدید نظر در طول سال ها را برای حفظ تمرکز اصلی متن، متن متناسب با مصرف کننده هدایت کرد. و….


رمز فایل:tbba.co

لینک دانلود

 سعید نیک اختر

برچسب‌ها: بیمه بیکاری و سر پرستی, نسبت ریسک به ریوارد
مطالب پیشنهاد شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed