استراتژی معاملاتی

این استراتژی معاملاتی بر اساس قانون هاگوپیان که یکی از قوانین اندروز می باشد، ساخته شده است. همانطور که در مقاله چنگال اندروز گفته شد، چنگال اندروز قوانینی دارد که یکی از آن ها تحت عنوان قانون هاگوپیان می باشد.

در این قانون عنوان شده در صورتی که قیمت در رسیدن به خط میانی ناتوان باشد، احتمالا موجی قوی در خلاف جهت چنگال رسم شده شکل میدهد.

مقاله چنگال اندروز

این استراتژی هم بر همین قانون تاکید دارد. همانطور که در شکل می بینید، قیمت از رسیدن به خط میانی ناتوان بوده و نتوانسته است خود را به خط میانی برساند.

استراتژی معاملاتی عکس 1

حال ما برای ورود به معامله دو راه داریم. یا در همین نقطه وارد معامله شویم یا به دنبال نقطه بهینه تر بگردیم. همانطور که میبینید قیمت در یک فشردگی یا کویل قرار دارد که این می تواند برای نقطه ورود ما اولین هشدار را بدهد چرا که معامله گران دیگر ممکن است این ناحیه را برای ورود به پوزیشن فروش مناسب تر ببینند.

یک استراتژی معاملاتی خوب به ما میگوید که در این مواقع چه کنیم. در این استراتژی ، ما دیگر نقاط چرخش را در بازار می بینیم و چنگال اندروز دیگری برای آن رسم میکنیم. مطابق شکل

حالا که فریم معامله تا حدودی شکل گرفت، می توانیم استراتژی را توضیح دهیم . در این استراتژی نقاط انرژی بسیار مهم هستند. در نقاط انرژی ما انتظار داریم که قیمت حرکت های اصلی خود را شروع کند. در قدم بعدی ما نقطه انرژی ای را که حدس میزنیم برای قیمت مهم باشد مشخص میکنیم.

سپس منتظر میشویم که قیمت هم بعد قیمتی خود را پر کند هم بعد زمانی خود را و وقتی به زمان مورد نظر ما رسید و نشانه های کافی را به ما نشان داد، ستاپ معاملاتی را با استفاده از این استراتژی معاملاتی چیده و وارد معامله می شویم.

برچسب‌ها: استراتژی های معاملاتی
مطالب پیشنهاد شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed