انچه در این مقاله میخوانید

کتاب THE BITCOIN BIG BANG How Alternative


من اغلب وقتی خودم را در برابر پرتگاهی میبینم بدون فکر کردن به عواقب آن از پرتگاه میپرم،ممکن است بعضی این کار را بی عقلی بدانند اما من متوجه شدم بهترین فرصت ها زمانی رخ می دهد که هر کس دیگری فکر می کند من کمی دیوانه هستم. بیت کوین بیگ بنگ یکی از این مواقع بود – در واقع، حقیقت گفته شد، این بار من کسی بودم که شک داشتم. با وجود ترس، عدم اطمینان و شک و تردید، به هر حال پریدم.وقتی شروع به نوشتن بیت کوین بیگ بنگ کردم، به دلایل خودخواهانه بود: بیت کوین را در نزدیکی اوج خریداری کردم و اکنون در تجارت ضررده بودم و نیاز به دانستن همه چیز در مورد این سرمایه گذاری داشتم. من می توانستم تحقیقاتم را به یک کتاب تبدیل کنم و چند چیز را در این فرآیند یاد بگیرم.

من نمی دانستم که  از یکی از جذاب ترین و پیشرفت های تکنولوژیکی امروزی استفاده کردم. وقتی اولین بار از بیت کوین شنیدم، از طریق بازارهای ارز بود، و این همان جایی است که سفر من به روشنگری بیتکوین آغاز شد.

من اشتباه تصور می کردم که Bitcoin یک ارز جدید جالب بود که وعده کوچکی به او داده بود. پس از همه، دولت ایالات متحده واقعا قصد دارد به جای یک دلار، یک ارز غیرقانونی بر مبنای کد کامپیوتر جایگزین کند؟ آنچه که من در حال حاضر میفهمم این است که ارز نوآوری نیست؛ تکنولوژی blockchain تغییر بازی است. ارز بیت کوین یک ارز جایگزین جذاب است که میتواند شبکه های پرداخت جهانی را مختل کند.


رمز فایل: tbba.co

لینک دانلود

 سعید نیک اختر

برچسب‌ها: بیت کوین بیگ بنگ, تحلیل بازار بورس و ارز, چارت یورو دلار, سرمایه گذاری
مطالب پیشنهاد شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed